Міжнародний республіканський інститут виступає партнером Українського Жіночого Конгресу

Міжнародний республіканський інститут сприяє активній участі жінок у громадському та політичному житті, зокрема через глобальну ініціативу Жіноча демократична мережа, шляхом проведення власних навчальних заходів, а також підтримуючи партнерські ініціативи з обговорення гендерних питань.

7 червня 2019 року у Маріуполі відбудеться Український Жіночий Конгрес за ініціативи міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості».
Міжнародний республіканський інститут виступає партнером Українського Жіночого Конгресу і підтримує участь 10 активних жінок лідерок – депутаток місцевих рад, громадських та партійних активісток.

Метою Конгресу є створення майданчику для діалогу між парламентарями та місцевою владою, активістами громадських організацій, жінками та чоловіками з громад щодо питань впровадження політики рівних прав та можливостей на регіональному та місцевому рівнях; а також підвищення обізнаності про дискримінацію за ознакою статі та переваг дотримання принципів рівності між жінками та чоловіками.